cosmoforum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

cosmoforum


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ MAIL ΠΟΥ ΛΑΒΑΤΕ..

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DarK_HumOuR

DarK_HumOuR


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ηλικία : 55
Registration date : 12/06/2007

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ MAIL ΠΟΥ ΛΑΒΑΤΕ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ MAIL ΠΟΥ ΛΑΒΑΤΕ..   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ MAIL ΠΟΥ ΛΑΒΑΤΕ.. EmptyΤρι Οκτ 16, 2007 11:14 pm

δυστυχως οπως σας εγραψα την πατησαμε..

και την πατησαμε τοσο, οσο δεν παει..

μετα το γραμμα μου, και την ελευση σας εκει, μια κλικα ατομων, παρομια μ εκεινη που εγινε στο φορουμ του γιουζμι, βρηκε την ευκαιρια απο ενα δημιουργθεν θεμα, να δειξει οτι δεν μας χρειαζεται πια..

εκανα λαθος που σας καλεσα και το λεω..

το κοσμοφορουμ θα λειτουργησει ξανα, και μην δωσετε την χαρα σε 5 ανεύθυνες που επιμενουν να μιλουν για μενα χωρις εμενα, να λενε οτι και καλα αυξηθηκε ο αριθμος των μελων τους..

αντι να πουν ευχαριστω, που τους εβγαλα απ την μιζερια τους..

τεσπα

εγω αυτο που εχω να σας πω ειναι να δοκιμασετε..

αρκουν δυο μερες για να δειτε τις παρεες που διοικουν και το χαζοχαρουμενιστικο του πραγματος που πλεον πια διαφανηκε..

το φορουμ αυτο θα το στισουμε ξανα, και θα αποτελει παραδειγμα ισονομιας..

η διαχειρηση θα παραδωθει σε οποιον θελετε εσεις, οταν ξεκινησουν διαδικασιες...

αλλα πιστεψτε με, εδω μπαν και διαγραφες δεν κανουμε για προσωπικους λογους..

προσωπικα δεν προκειται να κανω και κανενα..

σιγα μην δωσω στον αλλον την χαρα, να του αποδειξω οτι δεν μπορω λεκτικα να τον αντιμετωπισω, μπαναροντας τον..




προχωραμε μ αυτους που αξιζουν.

φιλια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cosmoforum.own0.com
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ MAIL ΠΟΥ ΛΑΒΑΤΕ..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
cosmoforum :: προθάλαμος :: Νέα Μέλη-
Μετάβαση σε: