cosmoforum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

cosmoforum


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 looooooong time lurker....

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Morfinh




Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 43
Registration date : 20/10/2007

looooooong time lurker.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: looooooong time lurker....   looooooong time lurker.... EmptyΣαβ Οκτ 20, 2007 3:14 pm

Γεια σας παιδάκια, καλώς σας βρήκα.
Παρακολουθώ το φόρουμ του κοσμοπόλιταν τα τελευταία 4 χρόνια, απ' τη δουλειά. Καθώς στο γραφείο έχουμε σύνδεση dial up που πέφτει κάθε φορά που χτυπάει το τηλέφωνο (και χτυπάει διαρκώς bbat ), αυτό που κάνω καθημερινά είναι να αφιερώνω ένα πεντάλεπτο - δεκάλεπτο στο να ανοίγω απλώς τις σελίδες και να διαβάζω. Έχω γράψει λίγες φορές με διάφορα νικνέιμς (μέχρι τη στιγμή που χρειάστηκε να έχουμε λογαριασμούς).
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι αν και δε με ξέρετε, εγώ σας ξέρω όλους - τουλάχιστον όσους προέρχονται από το σάιτ του κόσμο - και ναι... I love you! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morfinh




Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 43
Registration date : 20/10/2007

looooooong time lurker.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: looooooong time lurker....   looooooong time lurker.... EmptyΠεμ Οκτ 25, 2007 7:07 pm

Ευχαριστώ παιδιά για το θερμό καλωσόρισμα! Smile
Χωρίς πλάκα μια τέτοια αντιμετώπιση (κάμποσα άτομα διαβάζουν αλλά κανείς δε λέει ένα ρημαδο-ΓΕΙΑ) κάνει τον άλλο να νιώθει από ανύπαρκτος έως ανεπιθύμητος.
Δεν πειράζει ένα φόρουμ είναι. ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarK_HumOuR

DarK_HumOuR


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ηλικία : 55
Registration date : 12/06/2007

looooooong time lurker.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: looooooong time lurker....   looooooong time lurker.... EmptyΠεμ Οκτ 25, 2007 7:52 pm

Καλωσηρθες παιδι μου!

απλα την ωρα που εγραφες δεν ηταν καποιος μεσα..

Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cosmoforum.own0.com
maryjane




Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 24/06/2007

looooooong time lurker.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: looooooong time lurker....   looooooong time lurker.... EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 8:34 pm

Καλορίζικο το φορουμ! [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DarK_HumOuR

DarK_HumOuR


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 240
Ηλικία : 55
Registration date : 12/06/2007

looooooong time lurker.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: looooooong time lurker....   looooooong time lurker.... EmptyΠεμ Νοε 01, 2007 1:53 pm

τενκ γιου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cosmoforum.own0.com
simple82

simple82


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 18/10/2007

looooooong time lurker.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: looooooong time lurker....   looooooong time lurker.... EmptyΠεμ Νοε 01, 2007 10:51 pm

geiaaaaaaaaa sou morfiniiii
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
looooooong time lurker....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
cosmoforum :: προθάλαμος :: Νέα Μέλη-
Μετάβαση σε: